SmartWatch – zegarek z wieloma funkcjami

Ile razy słyszy się telefon, podczas gdy wykonuje się jakąś czynność. Wieszasz pranie w piwnicy i biegniesz po schodach, żeby zobaczyć, kto dzwoni.

Siedzisz na ważnym spotkaniu, a czujesz że telefon ciągle wibruje, ale niezręcznie jest go wyciągnąć. Tak telefon opanował cały nasz świat i nawet podczas spotkania z przyjaciółką nie możemy o nim zapomnieć.

Choć można by doszukiwać się tutaj samych natywnych wydźwięków, to jednak trzeba przyznać jednogłośnie, że jest to narzędzie niezbędne do naszej pracy. Dlatego jeśli powyższe przykłady przypominają ci twoją codzienność warto skorzystać z oryginalnego gadżetu, jakim jest SmartWatch.

Ten niepozornie wyglądający zegarek umożliwia sprawdzenie, kto do nas dzwoni, bez konieczności szukania telefonu. Na wyświetlaczu zegarka pojawia się informacja, która obejmuje także sygnalizację o otrzymanym SMS.

Poza wskazaniem godziny oraz sprawdzaniem połączeń można zainstalować wiele ciekawych aplikacji, które będą wyświetlane na ekranie SmartWatch’a.

Naklejki z własnym nadrukiem https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/16-naklejki-z-wlasnym-nadrukiem Drukarnia https://globalgift.pl/29-gadzety-na-swieta