Temat do rozmów – potencja

Potencja seksualna jestem istotnym tematem, którego często nie chcą podejmować mężczyźni zmagający się z jej zaburzeniami. Potencja seksualna jest elementem składającym się na pewność siebie i samoocenę mężczyzn.

Gdy pojawia się problem ze sprawnością seksualną, ma on bardzo silne oddziaływanie na psychikę mężczyzny. Potencja seksualna jest synonimem męskości.

Co w przypadku, gdy mężczyzna nie wykazuje zdolności seksualnej? Przede wszystkim jest to dla niego ogromny dyskomfort zarówno fizyczny jak i psychiczny, dodatkowo pojawia się wstyd przed partnerką i samym sobą. Jedynym właściwym rozwiązaniem jest przyznanie się do problemu i podjęcie działania.

Samo uświadomienie sobie istnienia problemu jest pierwszym krokiem, który umożliwi dalsze leczenie. Możliwości leczenia jest kilka.

Istnieją naturalne sposoby wspomagane ziołolecznictwem. W tym przypadku doskonałym wyborem może okazać się żeń-szeń.

Warta uwagi jest również zmiana sposobu odżywiania – dieta bogata w warzywa i owoce oraz dużą ilość przypraw rozpalających namiętność np. cynamon, imbir, lubczyk, czy kminek.

Ostatecznym rozwiązaniem mogą być również leki i suplementy diety dostępne w aptekach. Warto jednak przed ich zażyciem skonsultować się z lekarzem, który pomoże w doborze właściwego suplementu.

zęby Prywatna klinika medyczna