Uchwyty na torebkę – dokonały gadżet

kartki świąteczne

Jak wiadomo największa oferta gadżetów to współcześnie wszelkie materiały reklamowe. Kolorowe długopisy, notatniki, czy smycze, jednak większość tych bibelotów jest mało przydatna, a już na pewno nie ułatwia nam życia. Bowiem tysięczny już długopis ląduje w szufladzie biurka, a notes wykorzystamy na jakieś notatki.

Zatem pojawia się pytanie, czy wśród nich można wyszczególnić, jakiś przydatny element. Okazuje się, że jak najbardziej tak. Otóż przyjrzyjmy się, jakże częstej sytuacji, jaką jest brak możliwości ustawienia damskiej torebki poza domem.

Będąc w restauracji, kawiarni, na ważnym spotkaniu, w biurze, czy nawet imprezie, trudno wysiedzieć z torebką za plecami, czy stojącą na podłodze. Dlatego też w takich sytuacjach idealnie sprawdzi się mały niepozorny gadżet w postaci wieszaczka na torebkę. Przed jego rozłożeniem wygląda jak brelok, zawieszka, czy broszka, dlatego tak bardzo podoba się kobietom.

Może przybierać różne formy i kształty, zdobienia, wybarwienia, czy nawet tajemniczy grawer. Taki dodatek na pewno przyda się np. w restauracja na uroczystość warszawa. 

http://www.holo.pl Global Gift